آی سپت

 

نوع بشر همیشه در حال مبارزه برای بقا بوده است. زندگی یک انسان از لحظه ورود به جهان هستی با مخاطرات گوناگونی مواجه میگردد. برخی ازمیکروبها با ایجاد انواع بیماریها از مهمترین عوامل تهدید برای زندگی انسان به شمار میآیند. از دیرباز بشر راههای گوناگونی را برای پیشگیری و یا درمان عفونها به کار گرفته است.

از آنجا که پیشگیری همیشه یک قدم جلوتر از درمان میباشد ضدعفونی و یا گندزدایی میتواند مانع از انتشار عوامل بیماریزا و ایجاد بیماری شود. عفونت بیمارستانی به عفونتی اطلاق میشود که بیمار پس از پذیرش در مرکز درمانی ممکن است با آن مواجه شوند. در کشورهای در حال توسعه تا ۳۰ درصد از مرگ و میر های بیمارستانی عفونتهای ثانویه میباشند.  شرکت آیریا برنا فعال در عرصه کنترل عفونت با سابقه ای درخشان و با بهره گیری از سالها مطالعه در زمینه بهداشت و کنترل عفونت و ارائه محصولات با بالاترین استانداردهای بین المللی بعنوان شرکتی رهبر و پیشرو، برند آی سپت را به جامعه پزشکی معرفی مینماید. محصولات با برند آی سپت با فرمولاسیونهای پیشرفته با اخذ مجوزهای لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی, همراهی مطمئن برای کادر محترم درمان، بیماران و در نهایت جامعه میباشد.

instruzyme-new02-0707
iSept01-2

آی‌سپتاینستروزایم

ضدعفونی کننده / پاک کننده آنزیماتیک
ابزار و وسایل پزشکی و جراحی

 

جهت ضدعفونی و پاک سازی ابزار و وسایل پزشکی و جراحی، پیش از انجام پروسه استریلیزاسیون و همچنین برای پاکسازی آنزیماتیک و کاهش بار میکروارگانیسمی انواع ابزار و وسایل اسکوپی و ملزومات بیهوشی قبل از ضدعفونی سطح بالا یا استریلیزاسیون.

آی‌سپت اکسترا

ضدعفونی کننده سطح بالا (High Level)
جهت ابزار و وسایل پزشکی، جراحی و اسکوپ ها

 

آی سپت اکسترا ۲%، برای ضدعفونی سطح بالای ابزار و وسایل پزشکی و اندوسکوپ ها بکار میرود. این فرآورده با وسایل ساخته شده از پلی استایرن، استینلس استیل، PVC، آکریلیک، پلی کربنات، سرامیک، سیلیکون، پلی اتیلن با دانسیته بالا، لاستیک و شیشه سازگار است.

Xtra-New0707
iSept02-2
iSept03
iSept02-2

آی‌سپتفَست

ضدعفونی کننده سریع‌الاثر و آماده مصرف هیدروالکلی

 

جهت ضدعفونی سطوح کوچک مراکز درمانی و کلینیک‌های دندانپزشکی، و دارای مجوز از سازمان غذا و دارو

آی‌سپت بنزوکس

ضدعفونی کننده سریع‌الاثر و آماده مصرف هیدروالکلی

 

جهت ضدعفونی سطوح بزرگ بخش های حساس (مانند CCU ، ICU، NICU، اتاقهای عمل و…) و همچنین سطوح بزرگ بخش های بستری، درمانگاه ها، قسمت های عمومی بیمارستان‌ها و کلینیک های دندانپزشکی

Benzox-New0707
iSept04-2
iSept05
iSept5-2

آی‌سپتاچ‌ سی

ضدعفونی آماده مصرف هیدروالکلی

 

جهت ضدعفونی بهداشتی دست‌ها و راب جراحی، دارای مجوز از سازمان غذا و دارو