آی سپت

 

نوع بشر همیشه در حال مبارزه برای بقا بوده است. زندگی یک انسان از لحظه ورود به جهان هستی با مخاطرات گوناگونی مواجه میگردد. برخی ازمیکروبها با ایجاد انواع بیماریها از مهمترین عوامل تهدید برای زندگی انسان به شمار میآیند. از دیرباز بشر راههای گوناگونی را برای پیشگیری و یا درمان عفونها به کار گرفته است.

از آنجا که پیشگیری همیشه یک قدم جلوتر از درمان میباشد ضدعفونی و یا گندزدایی میتواند مانع از انتشار عوامل بیماریزا و ایجاد بیماری شود. عفونت بیمارستانی به عفونتی اطلاق میشود که بیمار پس از پذیرش در مرکز درمانی ممکن است با آن مواجه شوند. در کشورهای در حال توسعه تا ۳۰ درصد از مرگ و میر های بیمارستانی عفونتهای ثانویه میباشند.  شرکت آیریا برنا فعال در عرصه کنترل عفونت با سابقه ای درخشان و با بهره گیری از سالها مطالعه در زمینه بهداشت و کنترل عفونت و ارائه محصولات با بالاترین استانداردهای بین المللی بعنوان شرکتی رهبر و پیشرو، برند آی سپت را به جامعه پزشکی معرفی مینماید. محصولات با برند آی سپت با فرمولاسیونهای پیشرفته با اخذ مجوزهای لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی, همراهی مطمئن برای کادر محترم درمان، بیماران و در نهایت جامعه میباشد.

instruzyme-new02-0707
iSept01-2

ضدعفونی کننده / پاک کننده آنزیماتیک
ابزار و وسایل پزشکی و جراحی

 

جهت ضدعفونی و پاک سازی ابزار و وسایل پزشکی و جراحی، پیش از انجام پروسه استریلیزاسیون و همچنین برای پاکسازی آنزیماتیک و کاهش بار میکروارگانیسمی انواع ابزار و وسایل اسکوپی و ملزومات بیهوشی قبل از ضدعفونی سطح بالا یا استریلیزاسیون.

ضدعفونی کننده سطح بالا (High Level)
جهت ابزار و وسایل پزشکی، جراحی و اسکوپ ها

 

آی سپت جی تی ای ۲/۵%، برای ضدعفونی سطح بالای ابزار و وسایل پزشکی و اندوسکوپ ها بکار میرود. این فرآورده با وسایل ساخته شده از پلی استایرن، استینلس استیل، PVC، آکریلیک، پلی کربنات، سرامیک، سیلیکون، پلی اتیلن با دانسیته بالا، لاستیک و شیشه سازگار است.

isept-GTA
iSept02-2
iSept-Fast-New
iSept02-2

ضدعفونی کننده سریع‌الاثر و آماده مصرف هیدروالکلی

 

جهت ضدعفونی سطوح کوچک مراکز درمانی و کلینیک‌های دندانپزشکی

ضدعفونی کننده / پاک کننده آماده مصرف سطوح کوچک و سطوح تجهیزات پزشکی

 

جهت ضدعفونی و پاکسازی سطوح کوچک و سطوح تجهیزات و ملزومات پزشکی در مناطق حساس و غیر حساس بیمارستانی

iSept-AF2
iSept-AF-new
Benzox-New0707
iSept02-2

کنسانتره ضدعفونی کننده و پاک کننده سطوح در بیمارستانها و کلیه مراکز بهداشتی و درمانی

 

جهت ضدعفونی سطوح بزرگ بخش های حساس (مانند CCU ، ICU، NICU، اتاقهای عمل و…) و همچنین سطوح بزرگ بخش های بستری، درمانگاه ها، قسمت های عمومی بیمارستان‌ها و کلینیک های دندانپزشکی

ضدعفونی کننده هیدرو الکلی آماده مصرف دست  

 

جهت ضدعفونی بهداشتی دست‌ها و راب جراحی

iSept05
iSept5-2
iSept-SkinJect
iSept-Skinject2

ضدعفونی کننده هیدرو الکلی آماده مصرف دست  

 

جهت ضدعفونی بهداشتی دست‌ها و راب جراحی