معرفی شرکت آیریا برنا

 

شرکت آیریابرنا از سال ۱۳۸۲ فعالیت حرفه ای خود را در حوزه کنترل عفونت در مراکز درمانی کشور از طریق تهیه و توزیع محصولات ضدعفونی کننده بیمارستانی آغاز کرد. این شرکت از ابتدا نمایندگی انحصاری کمپانی های برجسته تولید کننده مواد استریل، ضدعفونی و پاک کننده برتر جهان را داشته و در سال ۱۳۹۸ کارخانه تولیدی شرکت آیریابرنا به بهره برداری رسیده است.

این کارخانه با قابلیت های فنی بسیار بالا در سخت افزار، نرم افزار، دانش فنی، تجربه و پرسنل متخصص قابلیت فرموله و تولید کردن محصولات متنوع زیر را دارد:

  • محصولات متنوع ضدعفونی کننده تخصصی برای مصارف بیمارستانی، دندانپزشکی، و آزمایشگاهی
  • محصولات متنوع ضدعفونی کننده تخصصی برای مصارف صنعتی، کشاورزی و مصارف عمومی
  • محصولات متنوع شوینده و پاک کننده برای مصارف صنعتی، عمومی و خانگی
u-clean04
pic1.jpg
 

پروژه تولید محصولات شوینده و بهداشتی خانگی و عمومی با برند یوکلین (u’clean) از اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ به بهره برداری رسیده و کالاهای متنوعی در برنامه تولید و عرضه به بازار قرار گرفته اند.

 


ضدعفونی کننده آماده مصرف الکلی دکتر برنا
جهت ضدعفونی بهداشتی دست

محصولات دکتر برنا با مجوز از سازمان غذا و دارو (وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی)، برمیکروارگانیسم های بیمازی زا موثر بوده و ضمن داشتن رایحه خوب و ایجاد حس خوب مصرف، توازنی خاص از عناصر نگهدارنده رطوبت و مواد نرم و مرطوب کننده ایجاد کرده است.

DrBorna.jpg
pic2.jpg

درحال حاضر شرکت آیریابرنا محصولات متنوع ضدعفونی کننده تخصصی خود برای مصارف بیمارستانی، دندانپزشکی، و آزمایشگاهی را با برند آی سپت و با بالاترین سطح کیفی و استاندارد مطابق با فرمولاسیون سازمان بهداشت جهانی و مجوزهای سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تولید و به بازار عرضه می نماید.

برای دریافت آخرین اخبار و محصولات

ایمیل خود را وارد کنید

برای سفارش محصولات ما

فرم درخواست سفارش را تکمیل نمایید