دکتر برنا

 

تخصص ما کنترل عفونت های بیمارستانی با تولید و عرضه محصولات تخصصی کیفی و اراِئه آموزشهای حرفه ای مرتبط با آن است. رسالت شرکت آیریابرنا بر اساس حفظ سلامت جامعه وارتقاء سطح بهداشت انسانها استوار است. از این رو در کنار تولید محصولات تخصصی، فراهم کردن محصولات کیفی که توان کافی در ازبین بردن عوامل بیماریزا در محیط زندگی و اجتماع را داشته باشد و بتواند عمل پیشگیری را از محیط خانه هدایت کند در سرلوحه فعالیت های شرکت قرار گرفت.

شرکت آیریابرنا محصولات برند دکتربرنا را برای استفاده در سطح عمومی معرفی مینماید. محصولات دکتربرنا با فرمولاسیونهای پیشرفته و مطابق با با بالاترین استانداردهای جهانی و مجوزهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همراهی مطمئن برای آحاد جامعه میباشد.

ضدعفونی کننده دستدکتر برنا

 

محصولات دکتر برنا با مجوز از سازمان غذا و دارو (وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی)، برمیکروارگانیسم های بیمازی زا موثر بوده و ضمن داشتن رایحه خوب و ایجاد حس خوب مصرف، توازنی خاص از عناصر نگهدارنده رطوبت و مواد نرم و مرطوب کننده ایجاد کرده است.

DrBorna2
pic2.jpg
DrBorna02-new0707
DrBorna-new3

ضدعفونی کننده معطر سطوحدکتر برنا

 

محلول غلیظ “دکتر برنا”، محصولی جهت ضدعفونی، پاکسازی و معطر کردن سطوح است. اثر بخشی این فرآورده بر انواع باکتریها، مخمر و ویروس، با متدهای خاص آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت ارزشیابی شده است.