دکتر برنا

(مصارف عمومی)

تخصص ما کنترل عفونت های بیمارستانی با تولید و عرضه محصولات تخصصی کیفی و اراِئه آموزشهای حرفه ای مرتبط با آن است. رسالت شرکت آیریابرنا بر اساس حفظ سلامت جامعه و ارتقاء سطح بهداشت انسانها استوار است. از این رو در کنار تولید محصولات تخصصی، فراهم کردن محصولات کیفی که توان کافی در ازبین بردن عوامل بیماریزا در محیط زندگی و اجتماع را داشته باشد و بتواند عمل پیشگیری را از محیط خانه هدایت کند در سرلوحه فعالیت های شرکت قرار گرفت.

شرکت آیریابرنا محصولات برند دکتربرنا (PUBLIC CARE) را برای استفاده در سطوح عمومی معرفی مینماید. محصولات دکتربرنا با فرمولاسیونهای پیشرفته و مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی و مجوزهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همراهی مطمئن برای آحاد جامعه میباشد.

ضدعفونی کننده دستدکتر برنا

 

ضدعفونی کننده هیدروالکلی سازگار با پوست دست، رایحه ملایم و بسته بندی زیبا.

این محصول علاوه بر تاثیرات کشنده بر باکتری ها و مخمر دارای طیف ضدویروسی بسیار مطلوب در زمان مصرف کوتاه (۳۰ ثانیه) است.

DrBorna2
pic2.jpg

ضدعفونی کننده آماده مصرف سطوحدکتر برنا

 

ضدعفونی کننده / پاک کننده سطوح عمومی و خانگی
سه خاصه ضدعفونی، پاکسازی و معطر کردن محیط، از کاربرد های توامان این فرآورده آماده مصرف هستند. فرآورده دکتر برنا … قادراست که فقط در زمان ده دقیقه، انواع بیماریزاها (اعم از باکتری، مخمر وویروس) را به میزان ۹۹.۹۹% نابود کند.

rap-banner
pic2.jpg
DrBorna02-new0707
DrBorna-new3

ضدعفونی کننده معطر سطوحدکتر برنا

 

کنسانتره دکتربرنا آماده مصرف سطوح ترکیبی کاملا ملایم و متعادل از پاک کننده ها و ماده ضدعفونی کننده است که توانایی از بین بردن باکتریها، مخمر و ویروس های پوششدار را دارد. این محصول برای حذف میکروارگانیسم های بیماریزا و بی خطر کردن سطوح تنها به ده دقیقه زمان نیاز دارد.