دکتر برنــا

 

نوع بشر همیشه در حال مبارزه برای بقا بوده است. زندگی یک انسان از لحظه ورود به جهان هستی با مخاطرات گوناگونی مواجه میگردد. برخی ازمیکروبها با ایجاد انواع بیماریها از مهمترین عوامل تهدید برای زندگی انسان به شمار میآیند. از دیرباز بشر راههای گوناگونی را برای پیشگیری و یا درمان عفونها به کار گرفته است.

از آنجا که پیشگیری همیشه یک قدم جلوتر از درمان میباشد ضدعفونی و یا گندزدایی میتواند مانع از انتشار عوامل بیماریزا و ایجاد بیماری شود. عفونت بیمارستانی به عفونتی اطلاق میشود که بیمار پس از پذیرش در مرکز درمانی ممکن است با آن مواجه شوند. در کشورهای در حال توسعه تا ۳۰ درصد از مرگ و میر های بیمارستانی عفونتهای ثانویه میباشند.  شرکت آیریا برنا فعال در عرصه کنترل عفونت با سابقه ای درخشان و با بهره گیری از سالها مطالعه در زمینه بهداشت و کنترل عفونت و ارائه محصولات با بالاترین استانداردهای بین المللی بعنوان شرکتی رهبر و پیشرو، برند دکتربرنا (HEALTH CARE) را به جامعه پزشکی معرفی مینماید. محصولات با دکتربرنا (HEALTH CARE) با فرمولاسیونهای پیشرفته با اخذ مجوزهای لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی, همراهی مطمئن برای کادر محترم درمان، بیماران و در نهایت جامعه میباشد.

ضدعفونی کننده سطح بالا (High Level)
جهت ابزار و وسایل پزشکی، جراحی و اسکوپ ها

 

دکتربرنا جی تی ای ۲/۵%، برای ضدعفونی سطح بالای ابزار و وسایل پزشکی و اندوسکوپ ها بکار میرود. این فرآورده با وسایل ساخته شده از پلی استایرن، استینلس استیل، PVC، آکریلیک، پلی کربنات، سرامیک، سیلیکون، پلی اتیلن با دانسیته بالا، لاستیک و شیشه سازگار است.

GTA2
iSept02-2
benzox2
iSept02-2

ضدعفونی کننده سریع‌الاثر و آماده مصرف هیدروالکلی

 

جهت ضدعفونی سطوح کوچک مراکز درمانی و کلینیک‌های دندانپزشکی

iSept02-2
benzox3

کنسانتره ضدعفونی کننده و پاک کننده سطوح در بیمارستانها و کلیه مراکز بهداشتی و درمانی

 

جهت ضدعفونی سطوح بزرگ بخش های حساس (مانند CCU ، ICU، NICU، اتاقهای عمل و…) و همچنین سطوح بزرگ بخش های بستری، درمانگاه ها، قسمت های عمومی بیمارستان‌ها و کلینیک های دندانپزشکی

ضدعفونی کننده هیدرو الکلی آماده مصرف دست  

 

جهت ضدعفونی بهداشتی دست‌ها و راب جراحی

hc2
iSept5-2
SKINJECT2
iSept-Skinject2

ضدعفونی کننده هیدرو الکلی آماده مصرف دست  

 

جهت ضدعفونی بهداشتی دست‌ها و راب جراحی