دکتر برنا

(مصارف تخصصی)

نوع بشر همیشه در حال مبارزه برای بقا بوده است. زندگی یک انسان از لحظه ورود به جهان هستی با مخاطرات گوناگونی مواجه میگردد. برخی از میکروبها با ایجاد انواع بیماریها از مهمترین عوامل تهدید برای زندگی انسان به شمار میآیند. از دیرباز بشر راههای گوناگونی را برای پیشگیری و یا درمان عفونها به کار گرفته است.

از آنجا که پیشگیری همیشه یک قدم جلوتر از درمان میباشد ضدعفونی و یا گندزدایی میتواند مانع از انتشار عوامل بیماریزا و ایجاد بیماری شود.

عفونت بیمارستانی به عفونتی اطلاق میشود که بیماران پس از پذیرش در مرکز درمانی ممکن است با آن مواجه شوند. در کشورهای در حال توسعه تا ۳۰ درصد از مرگ و میر های بیمارستانی ناشی از عفونتهای ثانویه میباشند.  شرکت آیریا برنا فعال در عرصه کنترل عفونت با سابقه ای درخشان و با بهره گیری از سالها مطالعه در زمینه بهداشت و کنترل عفونت و ارائه محصولات با بالاترین استانداردهای بین المللی بعنوان شرکتی رهبر و پیشرو، برند دکتربرنا (HEALTH CARE) را به جامعه پزشکی معرفی مینماید. محصولات دکتربرنا (HEALTH CARE) با فرمولاسیونهای پیشرفته دارای مجوزهای لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی, همراهی مطمئن برای کادر محترم درمان، بیماران و در نهایت جامعه میباشد.

ضدعفونی کننده سطح بالا (High Level)
جهت ابزار و وسایل پزشکی، جراحی و اسکوپ ها

 

دکتربرنا جی تی ای ۲/۵%، برای ضدعفونی سطح بالای ابزار و وسایل پزشکی و اندوسکوپ ها بکار میرود. این فرآورده با وسایل ساخته شده از پلی استایرن، استینلس استیل، PVC، آکریلیک، پلی کربنات، سرامیک، سیلیکون، پلی اتیلن با دانسیته بالا، لاستیک و شیشه سازگار است.

gta
iSept02-2

ضدعفونی کننده و پاک کننده کنسانتره ابزار و وسایل پزشکی، جراحی و دندانپزشکی

 

جهت ضدعفونی و پاکسازی ابزار و وسایل جراحی و پزشکی، پیش از انجام پروسه استریلیزاسیون و همچنین برای پاکسازی و کاهش بار میکروارگانیسمی انواع ابزار و وسایل اسکوپی و ملزومات بیهوشی قبل از ضدعفونی سطح بالا یا استریلیزاسیون

med
iSept02-2
bornazyme-banner
iSept02-2

مایع پاک‌کننده حاوی آنزیم برای پاکسازی ابزار، وسایل و سطوح

 

محلول کنسانتره چند منظوره، پاک کننده غیر یونی حاوی آنزیم‌های لیپاز، پرتوآز و آمیلاژ می‌باشد.
فرمولاسیونی بارز جهت پاکسازی حداکثری ابزار، وسایل وسطوحی که به آلودگی های آلی اعم از پروتئین، چربی و کربوهیدرات آغشته شده اند. دکتر برنا برنازایم محصولی بسیار موفق برای کاربردهای های تخصصی (در مراکز درمانی) و همچنین عمومی اعم از اماکن صنعتی، اماکن طبخ و تولید غذا و مواد بهداشتی است.

کنسانتره ضدعفونی کننده / پاک کننده حاوی کمپلکس سه گانه آنزیمی

 

برای ضدعفونی و پاکسازی همزمان ابزار و وسایل پزشکی، جراحی، بیمارستانی، دندانپزشکی وهمچنین تمیز کردن و کاهش بار میکروارگانیسمی انواع وسایل نیمه بحرانی (اندوسکوپ های گوناگون) پیش از طی روند ضدعفونی سطح بالا یا استریلیزاسیون.
هماهنگی خاص بین مواد شوینده، آنزیم ها و دیس اینفکتانت های موجود در این فرمولاسیون منجر به حصول نتایج کاملا برجسته و عالی در بازآوری (Reprocessing) ابزار پزشکی شده است.

zym-site-7778
iSept02-2
surf
iSept02-2

ضدعفونی کننده، پاک کننده سریع الاثر غیر الکلی، سازگار با سطوح

 

برای ضدعفونی و پاکسازی سطوح کوچک نزدیک به بالین در اماکن درمانی، بیمارستانی، مطب ها، کلینیک ها، مراکز نگهداری از سالمندان و مراکز دندانپزشکی وهمچنین سطوح کوچک ملزومات و تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی
اثرات ضد میکروارگانیسمی عالی بر باکتریها، مخمرها، کپکها و انواع ویروس

fst
iSept02-2

ضدعفونی کننده سریع‌الاثر و آماده مصرف هیدروالکلی

 

جهت ضدعفونی سطوح کوچک مراکز درمانی و کلینیک‌های دندانپزشکی

iSept02-2
ben

کنسانتره ضدعفونی کننده و پاک کننده سطوح در بیمارستانها و کلیه مراکز بهداشتی و درمانی

 

جهت ضدعفونی سطوح بزرگ بخش های حساس (مانند CCU ، ICU، NICU، اتاقهای عمل و…) و همچنین سطوح بزرگ بخش های بستری، درمانگاه ها، قسمت های عمومی بیمارستان‌ها و کلینیک های دندانپزشکی

ضدعفونی کننده هیدرو الکلی آماده مصرف دست  

 

جهت ضدعفونی بهداشتی دست‌ها و راب جراحی

HC
iSept5-2
JECT
iSept-Skinject2

ضدعفونی کننده هیدرو الکلی آماده مصرف دست  

 

جهت ضدعفونی بهداشتی دست‌ها و راب جراحی