یوکلین

 

ما برای محافظت، بهبود و ارتقای سطح بهداشت جامعه بی وقفه تلاش می کنیم تا محصولاتی سالمتر و جدیدتر تولید کنیم. محصولاتی که موجب حفظ سلامتی و بهداشت می شوند از ضروریات روزمره و حق مصرف کننده هستند و ما برای دستیابی به بالاترین سطح کیفی بهداشتی در محصولات یوکلین از مواد اولیه گرفته تا بسته بندی دائما درحال تحقیق، مطالعه و نوآوری هستیم.

از نظر ما، ارزش واقعی نوآوری در کمک به مردم و جهان است. این همان چیزی است که ما بیش از ۲۰ سال در تحقیق، توسعه و مشارکت از آن الهام گرفته ایم. ما در سفر تحول و رشد پایدار هستیم و با اطمینان، پویایی و انرژی بیشتر،  محصولات یوکلین را تقویت می کنیم. اکنون بیش از هر زمان دیگر، همه ما اهمیت بهداشت را درک می کنیم. ما در یوکلین متعهد به تولید محصولات با کیفیت و دوستدار محیط زیست هستیم تا به همه کمک کنیم از جهانی که همه ما در آن سهیم هستیم بهترین مراقبت را داشته باشند.

UClean01
4

مایع دستشویییوکلین

 

امروزه رعایت بهداشت از ضروریات زندگی سالم است و شستن دست‌ها از جمله مهم‌ترین موارد رعایت بهداشت فردی است. دست‌های ما در طول روز با وسایل مختلفی در ارتباط است که هر یک از آن‌ها ممکن است پر از آلودگی و میکروب باشد، از این‌رو یکی از راه‌های متداول ابتلا به بیماری‌های مختلف از طریق دست‌ها بوده و تنها راه جلوگیری از آن، شستشوی مداوم دست‌ها در طول روز است، در صورت عدم رعایت بهداشت، میکروب‌ها روی دست‌ها تجمع کرده و به‌راحتی سلامت شما را تهدید می‌کنند.
باید توجه داشت که شستشوی مداوم دست‌ها باعث ایجاد خشکی در پوست می‌شود، لذا در ترکیبات مایع دستشویی یوکلین، نرم‌کننده و مرطوب‌کننده به‌کار برده شده است تا پس از شستشو لایه‌ای از مرطوب‌کننده بر روی پوست باقی‌مانده و مانع از خشکی دستان شود.
این محصول به‌دلیل ترکیبات نرم کننده موجود در آن، موجب حفظ لطافت و نرمی پوست می‌شود و با حفظ خاصیت مرطوب‌کنندگی در سطح پوست سبب افزایش آب‌رسانی در پوست می‌گردد.
مایع دستشویی شفاف یوکلین، با فرمولاسیون و رنگهای جدید و پاک‌کنندگی عالی در سه رنگ و رایحه مختلف به بازار عرضه‌ شده است

جرم گیریوکلین

 

نظافت سرویس‌های بهداشتی، یکی از مهم‌ترین بخش‌های نظافت منزل به‌شمار می‌آید. دستشویی و حمام جزء فضاهایی از خانه است که باید همیشه تمیز و عاری از هرگونه میکروب و جرم باشد. به همین دلیل باید از شوینده‌ای استفاده شود که علاوه بر قدرت پاک کنندگی مناسب، ملایم بوده و به سطوح آسیب نرساند، علاوه بر آن به سطوح خط و خش وارد نکند و موجب از بین رفتن و کدر شدن آن‌ها نگردد.
مایع جرم‌گیر یوکلین، با فرمولاسیون منحصر به فرد خود ذرات آهکی و رسوبات سخت ایجاد شده بر روی سطوح سرویس‌های بهداشتی را که ممکن است در اثر آب و یا مواد شوینده به وجود بیایند، زدوده و سطوح را کاملا تمیز و درخشان می‌کند.
این محصول علاوه بر قابلیت تمیزکنندگی، سفیدکنندگی و لکه‌زدایی از رایحه مطبوعی نیز برخوردار است و علاوه براینکه کار با آن را آسان‌تر میکند تا مدت‌ها رایحه آن در فضای سرویس بهداشتی باقی می‌ماند.
جرم‌گیر یوکلین بدون آسیب به سطح کاشی و سنگ و… جرم و آهک و انواع آلودگی‌ را در خود حل می‌کند و از بین می‌برد. این محصول با قدرت پاک‌کنندگی و سفیدکنندگی بالا با رایحه دلنشین خود فضا را پُر می‌کند که تا مدت‌ها رایحه آن در فضای سرویس بهداشتی باقی می‌ماند.

UClean02-5
6
UClean03
UClean03-2

شیشه پاک کنیوکلین

 

در زندگی امروزی شاهد کاربرد فراوان لوازم و سطوح شفاف و شیشه‌ای مانند ویترین‌های شیشه‌ای، درب و پنجره‌های شیشه‌ای، مانیتور و تلویزیون و… هستیم، پاکیزگی و درخشندگی سریع و عالی این سطوح از مسائل اجتناب‌ناپذیر در حفظ تمیزی و بهداشت خانگی و اماکن است. مایعات شیشه پاک‌کن با قدرت پاک‌کنندگی بالا برای تمیز کردن و از بین بردن لکه‌های سطوح شیشه‌ای استفاده می‌شود.
شیشه پاک کن معطر غیر الکلی یوکلین با فرمول خاص و جدید که برای عدم ایجاد حساسیت در دستگاه تنفسی، چشمها و پوست در ترکیبات آن الکل بکار نرفته است، کلیه لکه ها و اثرات چربی و گرد و غبار را از سطوح شیشه ای پاک می کند و هیچگونه رگه و لکه باقی نمی گذارد. در نتیجه سطوحی درخشنده، شفاف و خوشبو خواهید داشت.