نظافت سرویس‌های بهداشتی، یکی از مهم‌ترین بخش‌های نظافت منزل به‌شمار می‌آید. دستشویی و حمام جزء فضاهایی از خانه است که باید همیشه تمیز و عاری از هرگونه میکروب و جرم باشد. به همین دلیل باید از شوینده‌ای استفاده شود که علاوه بر قدرت پاککنندگی مناسب، ملایم بوده و به سطوح آسیب نرساند؛ علاوه بر آن به سطوح خط و خش وارد نکند و موجب از بین رفتن و کدر شدن آن‌ها نگردد. 
مایع جرم‌گیر یوکلین، با فرمولاسیون منحصر به فرد خود ذرات آهکی و رسوبات سخت ایجاد شده بر روی سطوح سرویس‌های بهداشتی را که ممکن است در اثر آب و یا مواد شوینده به وجود بیایند، زدوده و سطوح را کاملا تمیز و درخشان می‌کند.
این محصول علاوه بر قابلیت تمیزکنندگی، سفیدکنندگی و لکه‌زدایی از رایحه مطبوعی نیز برخوردار است و علاوه براینکه کار با آن را آسان‌تر می‌کند تا مدت‌ها رایحه آن در فضای سرویس بهداشتی باقی می‌ماند.
جرم‌گیر یوکلین بدون آسیب به سطح کاشی و سنگ و… جرم و آهک و انواع آلودگی‌ را در خود حل می‌کند و از بین می‌برد. این محصول با قدرت پاک‌کنندگی و سفیدکنندگی بالا با رایحه دلنشین خود فضا را پُر می‌کند که تا مدت‌ها رایحه آن در فضای سرویس بهداشتی باقی می‌ماند.

نوع: مایع
رایحه: کاج
رنگ: سرمه‌ای
وزن: ۱۰۰۰ و ۳۷۵۰ گرم
تعداد در کارتن: ۱۰۰۰ گرمی ۱۲ عدد و ۳۷۵۰ گرمی ۴ عدد
ویژگی‌ها: لکه بری قوی، از بین بردن جرم و لکه های سخت، ایجاد درخشندگی و براقیت


موارد مصرف
:
شستشو و ضدعفونی کردن سطوح کاشی، سرامیک، وان و سرویس‌های بهداشتی و به‌طور کلی سطوح در معرض جرم و رسوبات آهکی
*نکتهاز استفاده جرم‌گیر بر روی سطوح مرمر ، گرانیت و موزاییک خودداری کنید.


وجه تمایز و نقاط قوت محصول
:
فرمولاسیون ویژه جرم‌گیر یوکلین برای استفاده روزانه مناسب بوده و رسوبات و جرم‌ها را می‌زداید و به سطوح آسیبی نمی‌رساند و حاشیه سرامیک‌ها و فواصل بین آن‌ها کاملا سالم می‌ماند. این محصول چرک‌ها و چربی‌های غیررسوبی را به‌وسیله سورفکتانت غیریونی، از بین می‌برد، همچنین علاوه بر پاک‌کنندگی سطح، لکه‌های زرد قدیمی را محو کرده و نشست مجدد چرک و رسوب را به تاخیر می‌اندازد و دارای قدرت از بین بردن میکروب و باکتری از سطوح است. 
جرم‌گیری و رسوب‌زدایی سریع‌تر نسبت به سایر جرم‌گیرها
ملایم بودن اسید به‌کار رفته در فرمول
از بین بردن چرک و لکه‌های غیررسوبی به علت وجود سورفکتانت‌های ویژه در فرمولاسیون
دارای رایحه مطبوع برای رفع بوی اسید


دستورالعمل محصول جرم‌گیر
۱۰۰۰ گرمی یوکلین

روش بهینه مصرف:
با فشار دادن بطری، مایع را دور تا دور کاسه توالت یا روی سطوحی که لازم است تمیز شود، بریزید. حداکثر ۱۰ دقیقه صبر کرده، سپس سطح را با فرچه شستشو و آب بکشید.
*نکته: به علت متفاوت بودن کیفیت سطوح حتما محصول را در سطح کوچکی دور از دید امتحان کنید تا از بروز آسیب‌دیدگی‌های احتمالی جلوگیری شود.

مراقبت‌ها:
حتما محصول را دور از دسترس اطفال نگهداری کنید.
در صورت استفاده نادرست یا در صورت مخلوط کردن با سفیدکننده‌ها به علت گازهای متصاعدشده از مخلوط مواد شوینده، می‌تواند موجب سوزانندگی مجاری تنفسی و حساسیت تنفسی گردد. در مجموع هنگام استفاده بهتر است تهویه مناسب در محیط ایجاد شود.
در صورت تماس با چشم یا پوست محل تماس را با مقدار زیادی آب حداقل به‌مدت ۱۵ دقیقه شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید. 
از استفاده همزمان با سفیدکننده‌ها به شدت خودداری گردد.
در صورت بلعیده شدن، مقدار زیادی آب نوشیده و سریعا به پزشک مراجعه شود.