امروزه رعایت بهداشت از ضروریات زندگی سالم است و شستن دست‌­ها از جمله مهم‌ترین موارد رعایت بهداشت فردی است. دست‌های ما در طول روز با وسایل مختلفی در ارتباط است که هر یک از آن‌ها ممکن است پر از آلودگی و میکروب­ باشد، از این‌رو یکی از راه‌های متداول ابتلا به بیماری‌های مختلف از طریق دست‌ها بوده و تنها راه جلوگیری از آن، شستشوی مداوم دست‌ها در طول روز است، در صورت عدم رعایت بهداشت، میکروب‌ها روی دست‌ها تجمع کرده و به‌راحتی سلامت شما را تهدید می‌کنند.

باید توجه داشت که شستشوی مداوم دست‌ها باعث ایجاد خشکی در پوست می‌شود، لذا در ترکیبات مایع دستشویی یوکلین، نرم‌کننده و مرطوب‌کننده به‌کار برده شده است تا پس از شستشو لایه‌ای از مرطوب‌کننده بر روی پوست باقی‌مانده و مانع از خشکی دستان شود.

این محصول به‌دلیل ترکیبات نرم کننده موجود در آن، موجب حفظ لطافت و نرمی پوست می‌شود و با حفظ خاصیت مرطوب‌کنندگی در سطح پوست سبب افزایش آب‌رسانی در پوست می‌گردد.
مایع دستشویی شفاف یوکلین، با فرمولاسیون و رنگهای جدید و پاک‌کنندگی عالی در سه رنگ و رایحه مختلف به بازار عرضه‌ شده است.

نوع: مایع
رنگ: بنفش, سبز و قرمز
وزن
: ۵۰۰ گرم
تعداد در کارتن
: ۱۲ عدد


موارد مصرف
:
ضدعفونی، شستشو و نرم‌کنندگی پوست دست


وجه تمایز و نقاط قوت محصول
:
در مایعات دستشویی یوکلین از بهترین اسانس‌­های بدون حساسیت دنیا استفاده شده است.
آبکشی راحت
لطافت و نرمی دست
عدم استفاده از ماده سرطان زای پارابن
رایحه بسیار مطبوع


دستورالعمل مصرف مایع دستشویی شفاف
۵۰۰ گرمی یوکلین

شیوه بهینه مصرف:
توصیه می‌شود ابتدا دست‌ها را با آب خیس کنید، سپس متناسب با میزان آلودگی موجود بر روی دست‌ها، از یک الی دو پمپ از مایع دستشویی استفاده کرده و دست‌ها را به یکدیگر مالش دهید تا تمام سطوح دست تمیز شده و در نهایت، دست‌ها را آبکشی کنید.

مراقبت‌ها:
از تماس با چشم جلوگیری شود، در صورت تماس، چشم خود را با آب سرد فراوان شستشو دهید.