امروزه رعایت بهداشت از ضروریات زندگی سالم است و شستن دست­ها از جمله مهم‌ترین موارد رعایت بهداشت فردی است. دست‌های ما در طول روز با وسایل مختلفی در ارتباط است که هر یک از آن‌ها ممکن است پر از آلودگی و میکروب­ باشد، از این‌رو یکی از راه‌های متداول ابتلا به بیماری‌های مختلف از طریق دست‌ها بوده و تنها راه جلوگیری از آن، شستشوی مداوم دست‌ها در طول روز است، در صورت عدم رعایت بهداشت، میکروب‌ها روی دست‌ها تجمع کرده و به‌راحتی سلامت شما را تهدید می‌کنند.

باید توجه داشت که شستشوی مداوم دست‌ها باعث ایجاد خشکی در پوست می‌شود، لذا در ترکیبات مایع دستشویی یوکلین، نرم‌کننده و مرطوب‌کننده به‌کار برده شده است تا پس از شستشو لایه‌ای از مرطوب‌کننده بر روی پوست باقی‌مانده و مانع از خشکی دستان شود.

این محصول به‌دلیل ترکیبات نرم کننده موجود در آن، موجب حفظ لطافت و نرمی پوست می‌شود و با حفظ خاصیت مرطوب‌کنندگی در سطح پوست سبب افزایش آب‌رسانی در پوست می‌گردد.

مایع دستشویی شفاف یوکلین، با فرمولاسیون و رنگهای جدید و پاک‌کنندگی عالی در سه رنگ و رایحه مختلف به بازار عرضه‌ شده است.

نوع:  مایع

رنگ:  بنفش, سبز و قرمز

وزن: ۵۰۰ گرم

تعداد در کارتن: ۱۲ عدد

  • موارد مصرف:

ضدعفونی، شستشو و نرم‌کنندگی پوست دست

وجه تمایز و نقاط قوت محصول:

  • در مایعات دستشویی یوکلین از بهترین اسانس­های بدون حساسیت دنیا استفاده شده است.
  • آبکشی راحت
  • لطافت و نرمی دست
  • عدم استفاده از ماده سرطان زای پارابن
  • رایحه بسیار مطبوع

دستورالعمل مصرف مایع دستشویی شفاف ۵۰۰ گرمی یوکلین

شیوه بهینه مصرف:

توصیه می‌شود ابتدا دست‌ها را با آب خیس کنید، سپس متناسب با میزان آلودگی موجود بر روی دست‌ها، از یک الی دو پمپ از مایع دستشویی استفاده کرده و دست‌ها را به یکدیگر مالش دهید تا تمام سطوح دست تمیز شده و در نهایت، دست‌ها را آبکشی کنید.

مراقبت‌ها:

از تماس با چشم جلوگیری شود، در صورت تماس، چشم خود را با آب سرد فراوان شستشو دهید.