پاک‌کننده چندمنظوره یوکلین یک تمیز کننده چند منظوره قوی و موثر جهت تمیز کردن، لکه زدایی و ضد عفونی کردن کلیه سطوح فلزی، چوبی، پلاستیکی و سنگی شامل گاز، مایکرو ویو، یخچال، کابینت، سینک ظرفشویی، سرامیک، کاشی، شوفاژ، هود، شیرآلات، سرویس های بهداشتی، سطوح دیوار ( بجز شیشه و آینه)، محیط آشپزخانه، منزل و اتومبیل، فرش، مبل و روکش صندلی می باشد. این محصول با قدرت لکه بری و پاک کنندگی بالا، سطوح را تمیز، ضدعفونی و درخشان می کند.

نوع: مایع
رایحه: میوه ای – مرکبات
بسته بندی: بطری بنفش با افشانه درجه یک
وزن: ۵۰۰ گرم
تعداد در کارتن: ۱۲ عدد
ویژگی‌ها: قدرت پاک کنندگی بالا, ضد عفونی کننده سطوح، قابل مصرف بر روی سطوح گوناگون و ایجاد درخشندگی

معرفی محصول پاک کننده چند منظوره ۵۰۰ گرمی یوکلین:

اطراف ما و بر روی تمام وسایل خانه و محل کار آلودگی ها و موجودات ذره‌بینی فراوانی وجود دارند که می‌توانند ناقل انواع بیماریها باشند. یکی از راه‌های مقابله با این آلودگی ها و موجودات، استفاده همزمان از مواد پاک کننده و ضدعفونی‌کننده سطوح است.
پاک‌کننده‌ چندمنظوره یوکلین، دارای ترکیبی منحصر به فرد از پاک کننده ها ، مواد ضد عفونی کننده، حلالها و کمک حلالها، مواد براق کننده و خوشبو‌کننده می باشد که علاوه بر خاصیت تمیز کنندگی، به علت داشتن مواد ضدعفونی کننده ویژه در فرمولاسیون منجر به از بین رفتن میکروارگانیسمهای (اعم از باکتریها، مخمر و ویروسها) موجود بر روی سطوح می گردد.

موارد مصرف:
از این محصول می‌توان برای تمیز کردن سطوح سخت پلاستیکی، سرامیکی، استیل، فلزی، چوبی و سنگی نظیر سطوح دیوار روغنی، اجاق گاز، مایکروویو، یخچال، کابینت، سینک ظرفشویی، سرامیک، شوفاژ، هود، بدنه کامپیوتر، فرش، مبل و موکت استفاده کرد. این محصول، پاک‌کننده‌ای قوی است که جرم‌های سخت، لکه‌های چربی و دوده را بخوبی پاک می‌کند.
*نکته: از پاک‌کردن آینه، شیشه و مانیتور کامپیوتر با این محصولات خودداری کنید، زیرا به شفافیت این سطوح آسیب وارد می‌کند.

دستور العمل محصول پاک کننده چند منظوره ۵۰۰ گرمی یوکلین:

پاک‌کننده چند منظوره یوکلین را از فاصله ۲۰‌ سانتی‌متری روی سطوح مورد نظر اسپری کنید و بلافاصله سطح را با دستمال نم‌دار یا اسکاچ شسته و پاک کنید.
برای سطوح آغشته به چربی و لکه‌های قدیمی، پس از ۱ تا ۲ دقیقه سطح را با اسفنج خیس یا پارچه کتان پاک کرده و درصورت نیاز، این عمل را تکرار کنید.
برای پاک کردن فواصل بین کاشی، سرامیک و سنگ بهتر است از مسواک کهنه استفاده نمایید.

نقاط قوت و وجه تمایز محصولات :

قدرت پاک کنندگی زیاد
قدرت دوده بری
خاصیت درخشان کنندگی
خاصیت ضد عفونی کنندگی قوی
قابل مصرف بر روی سطوح گوناگون از جمله فرش , مبل و موکت

مراقبت‌ها:
از تماس مستقیم با چشم اجتناب کنید. در صورت تماس با چشم، بلافاصله چشم را با مقدار فراوانی آب شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید.
محصولات پاک‌کننده، حاوی مواد فرار هستند که ممکن است موجب بروز مشکلات تنفسی و آسم شود؛ به همین دلیل بهتر است در فضاهای بسته استفاده نشوند و تهویه مناسب در محیط ایجاد گردد.

نگهداری:

دور از گرما و نور مستقیم خورشید در دمای اتاق نگهداری شود.